Bezpieczne płatności           Gwarancja producenta

Tablet Android. Zobacz jak wgrać filmy, muzykę, zdjęcia i książki.

Tablety z systemem Android. Zobacz jak to działa
Gry, darmowe aplikacje, facebook, gadu - gadu, oragnizacja czasu

Tablet Android, Touch Box, na co zwrócić uwagę, co nowego, najważniejsze cechy tabletów

Kupujemy Tablet PC z systemem Android. Na co zwrócić uwagę ? Wyniki testów.

Zanim podjęliśmy wysiłek stworzenia sklepu, cały nasz zespół kup tablet.pl przeprowadził testy różnych typów tabletów o różnych zestawieniach konfiguracji. Chcemy się podzielić z Wami naszymi najważniejszymi spostrzeżeniami, czyli na co należy zwrócić uwagę?:
  • Tablet powinien posiadać procesor minimum 1 Ghz. Najlepiej typu Core Duo, czyli procesor dwurdzeniowy.
  • Minimalna wielkość pamięci to 516 MB. Najlepiej w technologii DDR2. Mniejsza pamięć spowoduje, że Twój tablet będzie się często zawieszał. Aplikacje Android nie będą działały poprawnie, a ekran dotykowy często się zacinał i nie chciał współpracować.
  • Dysk twardy flash powinien mieć co najmniej 4 GB pojemności. Większość aplikacji jest instalowana bezpośrednio i z automatu na dysku twardym. Karta micro SD zwana często kartą TF w tym przypadku nie pomoże. Pomyśl o braku możliwości dogrania map przed wyjazdem do wbudowanej nawigacji, czy kilku nowych gier nie ruszając już istniejących aplikacji.
  • Bateria minimum 4000 mAh. Mniejsza pojemność, pomimo zapewnień producentów, nie podoła nawet jednemu filmowi. Kupujesz Tablet jako urządzenie przenośne. Chcesz się cieszyć nim w samolocie, podczas podróży pociągiem, czy w autobusie. Weź to pod uwagę.
  • Sam język polski nie wystarczy. Konfiguracja tabletu powinna być ze strefą europejską. Należy pamiętać, że większość produktów jest konfigurowanych w Chinach. Te Tablety mają ograniczony dostęp do aplikacji takich jak Facebook, Skype, Gadu-Gadu. Możesz być niemiło zaskoczony jak Twój Android Market po prostu nie będzie wyświetlał szukanych aplikacji, a lokalizacja docelowa GPS’u będzie uparcie pokazywała Szanghaj.
Podsumowując. Tylko określone parametry minimalne zapewnią radość z użytkowania. Nie wierz, że będziesz się cieszył użytkowaniem produktów takich jak tablet PC Android w cenie za 300 zł, czy Tablet Android za 400 zł. Sprawdź polecane przez nas Tablety 10 cali Touch Box Premium dla wymagających jak i optymalne rozwiązanie cenowe dla aktywnych Tablet 7 cali Touch Box California.

Tablet Android jako mobilne urządzenie. Ekran dotykowy i sieć WiFi.

Tablet PC z systemem Android został stworzony z myślą o osobistym urządzeniu przenośnym. Wytrzymała i cienka obudowa jest w stanie zmieścić cały komputer typu laptop. Rolę klawiatury i myszki przejął ekran dotykowy. Intuicyjna nawigacja, szybki dostęp do aplikacji oraz wirtualna klawiatura to największe atuty Tabletów. Prawie wszystkie Tablety PC z systemem Android posiadają dostęp do szerokopasmowego Internetu. Prosta konfiguracja sieci bezprzewodowej sprawia, że tablet staje się pierwszym podręcznym narzędziem z nieograniczonym dostępem do wiedzy, informacji i rozrywki.

Najlepsze aplikacje Android i darmowe gry, czyli Android Market.

Największa zaletą systemu Android w Tabletach PC jest bezpośredni dostęp do hurtowni z aplikacjami i grami czyli Android Market. Po zalogowaniu się w Android Markecie uzyskujesz dostęp do nieograniczonej ilości gier i aplikacji. W prosty sposób możesz bezpośrednio za pomocą tabletu ściągać i instalować wybrane aplikacje i gry. Android Market podzielony jest na kategorie. Znajdziesz w nich Gry sportowe, Karty i kasyno, Gry Rekreacyjne, Widżety, Wyścigi, Gry Zręcznościowe, Łamigłówki i układanki, Animowane tapety, Biblioteki i materiały demonstracyjne, Aplikacje dla firm, Edukacja, Finanse, Fotografia, Komiksy, Komunikacja, Książki i materiały źródłowe, Medycyna, Multimedia i filmy, Muzyka i dźwięki, Narzędzia. Dodatkowo każda z kategorii podzielona jest na aplikacje płatne i za darmo. Dzięki kategorii gry za darmo nasze wieczory będą ekscytujące i pełne emocji. Różnorodność aplikacji Android Market’u na pewno zaspokoi potrzeby każdego użytkownika.

Filmy, muzyka, zdjęcia, eBooki.

Tablety to doskonałe narzędzie do pracy z multimediami. Tablety PC Android obsługują wszystkie popularne kodeki, którymi kompresowane są filmy. Należą do nich xvid, divx, avi, mpeg, mpg, rmbv, flv, mkv, wmv, mov, mp4, dat, vcd, vob, dvd, pmp, asf, ts, tp, 3gp. Dzięki temu zyskujesz czas potrzebny na dodatkowe konwertowanie filmów do odtwarzania. Korzystając z wejść USB wystarczy zgrany film na pendrive lub kartę micro SD uruchomić bezpośrednio w tablecie i cieszyć się obrazem najwyższej jakości. Takiego rozwiązania może pozazdrościć Apple iPad. Podobna sytuacja dotyczy plików muzycznych. Na tablecie możesz odtwarzać między innymi pliki mp3, wav, flac, ape, 3gp. Oglądanie zdjęć jest proste i przypomina do złudzenia oglądanie tradycyjnego albumu. Tablet może również pełnić funkcję elektronicznej ramki na zdjęcia. Tablet dotykowy PC Android to również urządzenie stworzone do czytanie ebooków. Dzięki wbudowanym aplikacjom możesz używać tabletu jak książki. Dzięki dużej pojemności dysku możesz zmieścić całą ulubiona bibliotekę, która zawsze będzie pod ręką.

Organizator, kalendarz, zegar, notatnik, poczta elektroniczna, serwisy informacyjne, prognoza pogody, GPS i mapy.

Kupując Tablet z ekranem dotykowym intuicyjnie i prosto będziesz mógł zarządzać swoim czasem i planować kalendarz. Masz możliwość sporządzania elektronicznych notatek czy listy zakupów. Zaplanowany kalendarz sam przypomni o umówionych spotkaniach, ważnych datach czy rzeczach do zrobienia. W tablecie PC Android możesz w jednym miejscu skonfigurować wszystkie swoje konta e-mail. Do dyspozycji masz również darmowe serwisy informacyjne i prognozę pogody z automatyczną aktualizacją. Dzięki wbudowanym modułom GPS Twój tablet może spełniać rolę nawigacji. Podczas spaceru możesz wyszukać najbliżej położone kawiarnie, kina, hotele czy muzea. Zainstalowane mapy i aplikacje skutecznie doprowadzą Cię do celu.

Portale społecznościowe i komunikatory: Skype, Facebook, Youtube, Gadu-Gadu, Tweeter

Tablety posiadają szybki dostęp do najpopularniejszych portali społecznościowych i komunikatorów. Z poziomu głównego ekranu wystarczy dotknąć wybraną ikonkę i bezpośrednio przenieść się na portal. Mobilne wersje Facebook’a, czy YouTube’a dostarczą Ci dodatkowych funkcjonalności i umożliwią szybkie połączenie ze znajomymi. Dzięki Tabletom PC z systemem Android będziesz w ciągłym kontakcie, a wbudowana kamera oraz karta WiFi sprawi, że odległość nie będzie miała większego znaczenia w utrzymywaniu relacji z przyjaciółmi.